Jakie nowoczesne rozwiązania powstały ostatnimi czasy?

Error message

Deprecated function: The each() function is deprecated. This message will be suppressed on further calls in menu_set_active_trail() (line 2405 of /var/www/vhosts/aceelectronics.org/includes/menu.inc).
Ciężko zdążyć za postępem technologicznym. Pomysły, które jeszcze jakiś czas temu nie odnajdywały zastosowania teraz funkcjonują na porządku dziennym. Chodzi tu zarówno o progres związany z codziennym życiem, a także stricte przemysłowym.

komputery - obrazek
Author: EDUSPACES - przestrzenie edukacji XXI wieku
Source: http://www.flickr.com
Doskonałym przykładem wydaje się łącze bluetooth. Kiedyś wykorzystywane zwykle w komórkach, celem przekazywania plików graficznych między telefonami. Obecnie łącze bluetooth posiada każde narzędzie typu tablet, natomiast jego wykorzystanie rozszerzono z biegiem lat. Walory? Nade wszystko szybkość przepływu informacji między urządzeniami. Dodatkowo nie trzeba podłączać kabli, jakie bywają utrapieniem każdego użytkownika. Czy dotychczas opracowano coś bardziej innowacyjnego?

Jak najbardziej, w końcu technologia zmierza bezustannie.

Gdy już przeanalizujesz ten tekst, równie wciągająca okaże się ta oryginalna strona www (https://ratkor.com/nasza-oferta/monitoring-system), gdyż posiada zbliżone dane na omawiany temat.

W dzisiejszych czasach hitem są w sklepach tak zwane beacony. Czym jest beacon? Jest to nic innego jak nowy model zapobiegania. Jak można z niego skorzystać? Wystarczy przymocować nadajnik Bluetooth do danej rzeczy, jaką ma się w zamyśle kontrolować. Następnie konieczne jest zalogowanie się na podanej stronie internetowej i system działa. W jaki sposób? Przez przekaźnik znajdujący się w nadajniku. Beacon rejestruje możliwe zagrożenie i w drugiej kolejności informuje właściciela o tym fakcie.

Jeżeli ktoś zbliży się do danego obiektu, urządzenie przesyła sygnał na telefon właściciela sugerując próbę ingerencji. Czemu to służy? Zwykle pozwala na kontrolę drogiej rzeczy jak na przykład kluczy, a to umożliwia głównie na zmniejszenie prawdopodobieństwa rabunku.